Autogaasi kaardid

Autogaasi kasutamine on muutunud populaarseks paljudes Euroopa riikides, kaasaarvatud Eestis. Seoses autogaasi suurenenud tarbimisega pakume oma praegustele ja tulevastele klientidele võimaluse soetada erinevaid sooduskaarte vastavalt autogaasi tarbimisvajadustele (sooduskaart, deebetkaart, krediitkaart).

DEEBETKAART

Deebetkaart annab mugava võimaluse oma kütusekulud kontrolli all hoida. Deebetkaart on ettemaksu kaart, mida saab kasutada maksevahendina kaardile kantud summa ulatuses ainult AS Propaan tanklates autogaasi eest.

Deebetkaadiga kehtib soodustus, mis määratakse AS Propaaniga sõlmitud lepingus. Kaart väljastatakse kliendi poolt valitud AS Propaan gaasitanklast.

Deebetkaart aktiveerub ning on kasutamiseks valmis peale ettemaksu laekumist AS Propaani kaardikontole.

Deebetkaardi üldtingimustega saab tutvuda siin

Kaardi taotluse vorm

 

KREDIITKAART

Krediidil põhinev maksekaart, mille krediidilimiidi ulatuses on võimalik sooritada makseid ühes kalendrikuus ainult AS Propaan tanklates autogaasi eest. Kaardi kasutamisel saadetakse igakuiselt arve koos tehingute väljavõttega, mis kuulub tasumisele 7 kalendripäeva jooksul arve väljastamise kuupäevast. Krediitkaardiga kaasneb soodustus, mis on märgitud AS Propaaniga sõlmitud lepingus.

Krediitkaart väljastatakse kliendi poolt valitud AS Propaan gaasitanklast.

Avaldus muutub lepinguks ja leping jõustub üksnes juhul, kui AS Propaan on lepingu allkirjastanud ja kliendikaart on kliendile väljastatud.

Kreeditkaardi üldtingimustega saab tutvuda siin

Kaardi taotluse vorm

 

SOODUSKAART

Sooduskaart võimaldab Teil osta autogaasi soodsamalt. Soodustus 0,02 €/l. AS Propaan sooduskaart maksab 2 € ja on tähtajatu. Sooduskaardi saab osta ja kasutada ainult AS Propaan tanklates.

 

AS PROPAAN AUTOGAASI KAARTIDE TAOTLUScaptcha


captcha